Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond [Hrsg.]
Bulletin van den Nederlandschen Oudheidkundigen Bond — 4.1902-1903

Nr.6
Officieele Berichten
Rijkscommissie voor de inventarisatie van Monumenten

20J

F A. Hoefer, J. Kalf, J. A. Kymmel, G. L. Landweer, Dr. W. Martin,
E. W. Moes, Adr. Mulder, Mr. Muller Fzn., H. G. A. Obreen, Mr. J. C.
Overvuorde, A. Pit, Dr. W. Pleyte, H. Portheine Jr., W. M. C. Regt.Jhr.
Mr. A. van Sasse van IJsselt, W. Steenhoff, Jhr. Mr. V. F.. L. de Stuers,
Dr. W. Vogelsang, J. J. Weve en M. G. Wildeman. Van verschillende
zijden ontving de redactie daarenboven korte mededeelingen.

Door de redactie werd eene overeenkomst aangegaan met de redacties
van de navolgende bladen en tijdschriften tot ruil van hunne werken met
het Bulletin: Antiquitatenzeitung; Uitgaven op Oudheidkundig gebied van
de Mij. van Bouwkunst; de Bouwwereld ; Tijdschrift van Boek-en Bibliotheek-
wezen ; der Burgwart; die Denkmalpflege en Monatsberichte über Kunst-
wissenschaft und Kunsthandel.

Door de H.H. Dr. de Boer en H. G. A. Obreen werden clichés bij hun
artikels aangeboden.

Eenige in het Bulletin afgedrukte clichés werden na gemaakt gebruik
verkocht.

Aan het eind van mijn verslag is het mij aangenaam een woord van
dank te mogen betuigen aan den EdelAchtb. Heer burgemeester van
Zutphen voor de aangename ontvangst aan de deelnemers van deze vergadering
op het stadhuis bereid en aan de H.H. J. Gimberg, C. L. van Balen en Dr.
K. O. Meinsma voor welwillend op zich genomen voorbereiding van deze
vergadering en in het bijzonder aan den Heer Gimberg voor de toegezegde
inleiding bij de hedenmiddag in deze gemeente te bezichtigen merkwaardige
bouwwerken. J. G. Overvoorde,

Secretaris.

De wandkaart van voorhistorische en oud-germaansche oudheden, met
verklarende!) tekst van de hand van Dr. Jesse zal dezer dagen verschijnen
en verkrijgbaar gesteld worden voor één gulden per exemplaar bij den
Uitgever van het Bulletin, den Heer J. Müller te Amsterdam.

Rijkscommissie voor de inventarisatie
van Monumenten.

Ouder dagteekening van 7 Juli 1.1. verscheen het K. B. van den volgenden
inhoud :

Wij Wilhelmina, enz.

Op de voordracht van Onzen Minister van Binnenlandsche Zaken van
3 Juli 1903. No. 1676 afdeeling Kunsten en Wetenschappen;
Hebben goedgevonden en verstaan:

ie in te stellen eene Rijkscommissie tot het opmaken en uitgeven